БАРВИ ВЕЛИКОДНЯ У МУЗЕЇ

З нагоди Світлого Христового Воскресіння Олександрівський  районний краєзнавчий музей провів низку заходів. Всі бажаючі могли стати учасниками майстер-класу з виготовлення писанки-гобелену. Його провела вчителька образотворчого мистецтва Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 1 Ірина Вікторівна Самохвал. Народна майстриня розповіла також про особливості виготовлення писанок у різних регіонах України, прочитала вірші і легенди про писанки. Вона представила свої роботи в різних видах писанкарства. Виконуюча обов'язки начальника відділу культури Олександрівської райдержадміністрації Антоніна Станіславівна Штим навчила відвідувачів музею виготовляти писанки і крапанки. Майстриня подарувала нашому закладу кілька своїх писанок. До свята музеєм також підготовлена виставка «Великодні візерунки», де представлені православні ікони, книги, старовинні українські рушники, вишиті до Великодня, колекцію писанок з різних частин нашої держави.