більше співпрацюватимемо з освітянами

28 серпня 2015 року відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Олександрівського району, де обговорені актуальні питання освітянського життя краю.

На конференції виступив і в. о. директора Олександрівського районного краєзнавчого музею Василь Білошапка. Він вніс пропозиції стосовно співпраці закладу з освітянами району. Мова йшла про відновлення проведення районних науково-практичних краєзнавчих конференцій, відвідування кімнати-музею Левка Мацієвича з нагоди 105-ї річниці з дня його загибелі, участь музею у роботі предметних методичних об’єднань вчителів, сприяння педагогів поповненню фондів музею та створенню нових експозицій, залученню педагогів до роботи в Національній спілці краєзнавців України. Пропозиції музею ввійшли до рекомендацій конференції.