виставка на дні селища олександрівка

27 вересня 2015 року селище Олександрівка відзначило свій 230-літній ювілей. З цієї нагоди на площі біля Олександрівської дитячо-юнацької спортивної школи проведено День селища. До ювілею містечка підготувався й Олександрівський районний краєзнавчий музей. Гостям Дня селища було запропоновано пересувну виставку «Олександрівка: зупинені миті історії». На ній експонувались матеріали про минуле селища. Всі бажаючі могли побачити зображення селища різних років, серед яких малюнки Олександрівки Пантелеймона Куліша, Наполеона Орди, фотографії ХХ століття, копії документів ХVІІ – ХVІІІ століть.

Виставку відвідали голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота, голова Олександрівської районної ради Микола Марфула, міський голова Кам’янки Черкаської області  Володимир Тірон,  депутат Кам’янської районної ради Анатолій Безпалий. Голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота привітала працівників музею зі святом і передала в музей комплект листівок «Кам’янський державний історико-культурний заповідник» – подарунок музею від колег з сусіднього району.