ВИЇЗНЕ засідання вчителів географії кіровоградського району

Цього року вчителі географії сіл Кіровоградського району своє зібрання вирішили провести в Олександрівському районі. Засідання їх методичного об'єднання 29 квітня розпочалось в Олександрівському районному краєзнавчому музеї. Тут під час екскурсії головного зберігача фондів Василя Білошапки вони дізнались про історію і географію краю над Тясмином. Особливо увагу вчителів привернула експозиція, пов'язана  з Бовтиською западиною, горючими сланцями, відкриттями олександрівських геологів. Далі географи помандрували до Розумівки, де відвідали Народний музей історії села Розумівка, Історико-архітектурний заповідник родини Раєвських - філію Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, пам'ятки біля Бондарського ставу. Гостям було цікаво подивитись особливості природи лісостепу, рельєф нашої місцевості, а на Бондарському ставі ще й помилуватись парою лебедів.