день бухгалтера для кіровоградців ...у музеї

18 липня 2015 року бухгалтера ПАТ "Червона Зірка" провели в Олександрівському районі і саме тут відзначили День бухгалтера. Спочатку вони завітали в Олександрівський районний краєзнавчий музей, де для них була проведена екскурсія, а потім вирушили в сосновий бір у Бірках. У старовинному селі кіровоградці не оминули і Свято-Миколаївську церкву. Поїздку бухгалтерам організував профспілковий комітет підприємства. Забезпечило ж поїздку кіровоградське туристичне агентство "Forte V".

Саме це туристичне агентство є одним з партнерів Олександрівського районного краєзнавчого музею з обслуговування туристів. Один з маршрутів агентства Кіровоградщиною якраз і включає відвідування музею та відпочинок у Бірках. Тож кіровоградці вже не раз цього року побували в нашому краї, доторкнулись до його неповторної історії та мальовничої природи.