для дітей, які відпочивають у пришкільних таборах, розпочався "музейний сезон"

3 червня 2015 року для школярів Олександрівщини, які відпочивають у пришкільних таборах,  розпочався «музейний сезон» - час проведення екскурсій. Першими в Олександрівський районний краєзнавчий музей завітали учні 2-3-х класів Олександрівського навчально-виховного комплексу № 3. Після них прийшли четвертокласники цієї ж школи..

І тим, хто вже раніше побував у музеї, і тим, хто тут опинився вперше було цікаво подивитись старовинні речі, фотографії, опудала тварин і птахів, їжу космонавтів, спробувати себе у ролі Попелюшки, одягнувши дерев'яні постоли, познайомитись з лялькою Марійкою, яка у спеку чомусь одягнена у фуфайку і валянки, пограти на бубоні або дерев'яних  ложках, уявити себе воїном, одягнувши солдатську каску часів Другої світової війни...

Планується, що музей відвідають й школярі з інших шкіл району. Для них складено спеціальний графік, погоджений з відділами освіти та культури райдержадміністрації. Але прийти чи приїхати групами в музей можна і без графіку, погодивши телефоном свій візит у заклад.