музей був представлений на конференції у кіровограді

8 жовтня 2015 року в Державному архіві Кіровоградської області відбулась відкрита обласна науково-практична історико-краєзнавча конференція «Кіровоградщина: історія та сучасність», присвячена 90-річчю утворення Держархіву області та 90-річчю Національної спілки краєзнавців України. На ній були представлені краєзнавчі дослідження архівістів, вчених, краєзнавців з Києва, Кіровограда, Черкас, Запоріжжя, Новоукраїнки, Олександрії, Онуфріївки, Долинської та Олександрівки. Олександрівський районний краєзнавчий музей на конференції представляв його директор Василь Білошапка з доповіддю «З історії католицького костелу Пресвятої Богородиці у селі Антонівка Олександрівського району Кіровоградщини». За підсумками конференції видано ІV випуск  науково-краєзнавчого вісника Центральної України «Між Бугом і Дніпром», де вміщено і статтю олександрівця.

На початку конференції директор Державного архіву Кіровоградської області, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олег Бабенко вручив членські квитки новим членам творчої спілки та відзнаки обласної організації кращим краєзнавцям Кіровоградщини.