музей завжди радий гостям

Олександрівський районний краєзнавчий музей включений до кількох туристичних маршрутів, що обслуговуються туристичними фірмами з інших міст. Заклад уклав з ними відповідні угоди. Особливо активна співпраця налагоджена з туристичним агентством "Forte V" з обласного центру. Завдяки спільним зусиллям тільки цього року музей відвідали школярі кіровоградських шкіл, бухгалтера ПАТ "Червона Зірка". Днями до нас завітала велика група дітей з обмеженими можливостями, їх батьки та волонтери. Обслуговувати таких відвідувачів нелегко, але працівники музею впорались, бо особливі діти залишали стіни музею з посмішками, дізнавшись чимало нового про рідний край. Потім гості вирушили в сосновий бір у Бірках. У старовинному селі кіровоградці не оминули і Свято-Миколаївську церкву.

Зацікавилось Олександрівщиною й туристичне агентство «Криворізький меридіан», яке вже здійснює поїздки в Розумівку. Тепер туристи з Криворіжжя будуть гостями Олександрівського районного краєзнавчого музею.

За останній час заклад відвідали гості не тільки з обласного центру, а й з Кіровоградського району, Добровеличківки, Знамянки, Олександрії. Тож і вас запрошуємо до одного з найбільших на Кіровоградщині краєзнавчого музею. Ми завжди раді гостям.