IV районна науково-практична конференція "рідний край - гордість україни"

15 жовтня 2015 року у приміщенні Олександрівського районного краєзнавчого музею відбулась ІV районна науково-практична краєзнавча конференція «Рідний край – гордість України» на тему «Наші земляки – учасники АТО».

Метою конференції було виявити цікаві дослідження з історії рідного краю і надати можливість краєзнавцям, учням, вчителям оприлюднити напрацьований матеріал перед широкою аудиторією, з метою набуття певного досвіду в публічних виступах і відстоюванні  власної точки зору, вшанувати подвиг земляків – учасників АТО. Організаторами  конференції стали відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури райдержадміністрації, Олександрівський районний краєзнавчий музей,  районна організація Національної спілки краєзнавців України.

Учасників конференції привітали голова районної ради Микола Марфула, в. о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко, начальник архівного відділу райдержадміністрації Катерина Невмержицька.

У пленарній частині з доповідями виступили директор районного краєзнавчого музею Василь Білошапка, учасник АТО Юрій Савченко, заступник директора з виховної роботи Олександрівського НВК № 3 Лариса Брайко, заступник директора з виховної роботи Єлизаветградківської загальноосвітньої школи Альона Ніколайченко, учні шкіл з Олександрівки, Лісового, Старої Осоти, Несваткового, Красносілля, Підлісного, Нової Осоти та Бірок Наталія Демченко, Анастасія Ботвенко, Андрій Антоненко, Леся Корж, Аліна Ульянич, Дарія Матвієнко, Вадим Кузнєцов, Анастасія Куценко, Марія Сметана, Катерина Бондаренко. Учасники зібрання вшанували пам'ять загиблих в АТО хвилиною мовчання, оглянули тематичні виставки, що підготовлені музеєм. Прийнято рекомендації конференції. Вирішено, що районна науково-практична краєзнавча конференція «Рідний край – гордість України» буде проводитись щороку. Учні шкіл отримали подяки та подарунки від організаторів конференції.