ОТРИМАЛИ ПОДЯКУ РАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

30 березня 2015 року в Олександрівському районному краєзнавчому музеї побували голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота та голова районної ради Організації ветеранів України Микола Линник. Голова районної державної адміністрації Ольга Борота  вручила Олександрівському районному краєзнавчому музею Подяку Ради Організації ветеранів України за підписом голови Ради, народного депутата  України П. С. Цибенка. Музей нагородженений за високі результати в підготовці та проведенні Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», мобілізацію громадськості на широку участь в ній та з нагоди 70-річчя визволення України від фашистських загарбників. Виступаючи перед присутніми, очільник району відзначила позитивну роботу колективу музею в патріотичному вихованні молоді району.