ПАМ'ЯТАЄМО трагедію голодоморів в україні

Олександрівський районний краєзнавчий музей провів ряд заходів заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів.

Для учнів 10-11 класів Олександрівської загальноосвітньої школи № 1 26 листопада проведено екскурсію-лекцію «Голодомори в Україні: як це було». Школярам та вчителям показані страхітливі кадри кінохроніки про ті страшні часи, прозвучали пісні про пам'ять жертв голодоморів. Гості оглянули виставки, що підготовлені музеєм до Дня пам'яті жертв голодоморів.

Того ж дня учні 3 класу Олександрівського НВК № 2 відвідали виставки  і прослухали розповідь про голодомори в Україні.

У музеї розгорнуті виставки «Голодомор 1932-1933 років на Олександрівщині» та «Забуттю не підлягає», де представлені неспростовні документальні матеріали про голодомори в України, зокрема вишитий український рушник 1933 року та лист жертви голодомору 1932-1933 років, жителя Красносілки Петра Фундерата до сестри Параски з проханням врятувати його від голодної смерті, копії метричних книг 1932-1933 років із записами про смерть від голоду, томи Національної книги пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні.

27 листопада працівники музею стали учасниками мітингу-реквієму у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів біля пам'ятника жертвам голодоморів в Олександрівці, а 28 листопада вони запалили у себе вдома свічку пам'яті.