про тих, кого полонив театр

21 березня 2015 року у фойє Олександрівського районного будинку культури експонувалась виставка Олександрівського районного краєзнавчого музею «Олександрівщина театральна: їх полонила сцена». Вона присвячена Міжнародному дню театру та відкриттю в Олександрівці обласного свята театрального мистецтва «Театральна весна». На виставці представлені фотографії і документи, що присвячені театральним діячам народному артисту СРСР та України, засновнику  столичного театру імені Івана Франка Гнату Юрі, народним  артистам України Терентію Юрі, Олександру Юрі-Юрському, Ганні Пащенко, заслуженому артисту України Василю Зіноватному, народній артистці Російської Федерації Броніславі Златогоровій, акторам Миколі Безкровному, Болеславу Березовському, Миколі Гречкосію, Інні Охрімець, Віталію Дикуші, Юрію Батуріну, актрисі, режисеру,  заслуженому працівникові культури України Катерині Білошапці, актору, режисеру, заслуженому діячеві мистецтв України Петру Коліснику, театральному критику, кандидату мистецьких наук Андрію Охрімцю. Окремий розділ виставки розповідає про історію становлення аматорського театру на Олександрівщині, здобутки народного аматорського театру Олександрівського районного будинку культури, містить афіші і програмки олександрівських театралів.

Після районного будинку культури з 23 березня виставка «Олександрівщина театральна: їх полонила сцена» перемістилась у стіни районного краєзнавчого музею.