голодомори не підлягають забуттю

З нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів в Олександрівці на скорботний мітинг біля пам'ятника жертвам голодомору зібралися представники підприємств, установ та організацій, жителі селища.

Директор Олександрівського районного краєзнавчого музею Василь Білошапка, виступаючи перед земляками, назвав страшні цифри геноциду українського народу, жертв якого ніколи не забудуть наступні покоління.

Пам'ять жертв голодомору присутні вшанували хвилиною мовчання, а настоятель Свято-Успенської церкви митрофорний протоієрей Володимир (Кузик) відправив  панахиду за співвітчизниками, які померли під час голодоморів.

У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко.

До Дня пам'яті жертв голодоморів в Олександрівському районному краєзнавчому музеї експонується виставка «Голодомор 1932-1933 років на Олександрівщині».