зустрілись з броніславом куманським

В Олександрівській районній бібліотеці для дорослих 28 квітня 2016 року проведено творчу зустріч із заслуженим журналістом України, мистецтвознавцем, прозаїком, публіцистом Броніславом Куманським. Уродженець Олександрівки презентував свою нову книгу «Під зорею степової Еллади», де вміщені публіцистичні твори про відомих людей, з якими Броніславу Куманському довелось перетинатись на життєвому шляху. Серед таких людей – Віталій Бідненко та Світлана Барабаш, чия життя і діяльність пов'язані з Олександрівкою.

На зустріч із земляком завітали і працівники  Олександрівського районного краєзнавчого музею, з яким Броніслав Куманський підтримує давні зв'язки. Зокрема презентація однієї з попередніх книг відбулась саме у стінах закладу. Гість подарував музею свою нову книгу з автографом.