кіровоградцям сподобались олександрівка і музей

26 травня 2016 року до нас в гості завітали слухачі Вищої народної школи з міста Кіровоград. Вони здійснили пішохідну екскурсію центром Олександрівки, оглянувши пам'ятні місця та Свято-Успенську церкву. Потім кіровоградці побували в Олександрівському районному краєзнавчому музеї, де ознайомились з історією і сьогоденням Олександрівщини. Далі маршрут поїздки проліг у село Бірки. Гості відвідали старовинний Свято-Миколаївський храм. Там всі, хто бажав, отримали благословення настоятеля піднятись на дзвіницю церкви. Дехто з них все своє довге життя зробив це вперше. Завершилась поїздка відвіданням Георгіївського гаю. Туристичний супровід здійснював директор районного краєзнавчого музею Василь Білошапка.

За словами організатора поїздки Валентини Кондрашової, слухачі Вищої народної школи з обласного центру, які вивчають краєзнавство, вже встигли побувати в чотирьох районних центрах Кіровоградщини. Екскурсія в Олександрівку та Бірки, відвідання районного краєзнавчого музею їм сподобались найбільше.