в олександрівці навчались музейники області


На базі Олександрівського районного краєзнавчого музею за підтримки народного депутата України Олеся Довгого 20 жовтня 2016 року проведено виїзний семінар-практикум для працівників восьми  музейних закладів Олександрівського, Онуфріївського, Новгородківського, Знам’янського районів та м. Знам'янка за темою «Облік та збереження музейного фонду». Заняття з його учасниками провели працівники Кіровоградського обласного краєзнавчого музею: заступник директора з науково-методичної роботи Світлана  Колесник, головний зберігач фондів Павло Рибалко та завідуюча науково-методичним сектором Людмила Гречанюк. Особливістю семінару-практикуму стало те, що музейники не тільки одержали теоретичні знання, а й закріпили їх на практиці, описуючи музейні предмети різних типів.

 

Учасників семінару-практикуму привітали начальник відділу культури Олександрівської райдержадміністрації Антоніна Штим та помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко. Директор Олександрівського районного краєзнавчого музею Василь Білошапка провів екскурсію для гостей, презентував їм фотовиставку «Олесь Довгий: "Працюю для виборців"», познайомив гостей з досвідом роботи закладу.

 

Кожен музейний заклад, представлений на семінарі-практикумі, отримав у подарунок буклет про олександрівський музей, туристичну карту Олександрівщини, примірники та буклет газети «Вісник Кіровоградщини».