на врученні обласної премії імені якова паученка

З нагоди Дня архітектури України 1 липня 2016 року у приміщенні Кіровоградського художньо-меморіального музею О. О. Осмьоркіна відбулися урочистості з вручення обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка, в яких узяв участь голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Під час свята вшанували лауреатів обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка за підсумками роботи 2015 року у номінації “Геральдика та вексилологія” – Володимира Філімонова — художника комунального підприємства “Довіра” Кіровоградської районної ради, за символіку села Крупське Кіровоградського району Кіровоградської області, у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” – Ларису Гарбузенко — старшого викладача кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, за творчий доробок у техніках декоративний розпис, витинанка, набійка, батик. Переможцям вручено скульптуру “Степовий орел” і нагрудний знак “Лауреат обласної премії”.

Учасникам конкурсу на здобуття обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка, серед яких  директор Олександрівського районного краєзнавчого музею Василь Білошапка – учасник конкурсу на здобуття премії у номінації “Геральдика та вексилологія”, оголошено і вручено подяки Кіровоградської обласної ради.

У виставочному залі Кіровоградського художньо-меморіального музею О. О. Осмьоркіна експонувалась виставка  робіт  лауреатів та претендентів на здобуття премії, серед яких і символіка, розроблена Василем Білошапкою.