на міжрегіональній туристичній виставці у кропивницькому

В рамках проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Центрально-Український інвестиційний форум – 2016» з метою представлення туристичного потенціалу Олександрівського району, зміцнення міжрегіональних контактів між представниками туристичної сфери та з нагоди Дня туризму в України 29 вересня у місті Кропивницькому побувала делегація району, основу якої склали працівники Олександрівського районного краєзнавчого музею.

Під час проведення форуму працювала міжрегіональна туристична виставка «Кіровоградщина запрошує – 2016». На ній було представлено туристичний потенціал району. Відвідувачі виставки одержали інформацію про новий туристичний маршрут «Історичними стежками Олександрівщини», інші діючі туристичні маршрути, заходи подієвого туризму, значимі історико-культурні об'єкти, засоби розміщення туристів, місця громадського харчування та відпочинку. Район став учасником конкурсу презентацій туристичних маршрутів «Мандрівка рідним краєм». Туристичний   маршрут «Історичними стежками Олександрівщини» був представлений у експозиційному наметі банером, презентаційним стендом, буклетом, сувенірною продукцією та відеопрезентацією.

Відвідувачі експозиції району мали змогу також ознайомитись з творчістю майстра декоративно-ужиткового мистецтва Тетяни Смирної з Олександрівки.

Представники району побували на панельній дискусії на тему «Туристична сфера в контексті формування інвестиційної привабливості території».