на честь чвертьвікового ювілею незалежності україни

Олександрівський районний краєзнавчий музей на урочистостях з нагоди 25-річчя незалежності України в центрі Олександрівки 24 серпня 2016 року був представлений виставкою картин із фондів музею «Олександрівщина на полотні», що проходила в рамках акції«Митці краю – 25-річчю незалежності України», і був учасником конкурсу «Вареники-хваленики». Нас, навіть, представляв відомий поглинач вареників той самий Пацюк з гоголівського твору. А наші дівчата-музейниці наварили смачних вареників. Ми запропонували найбільший вареник (він у великій ложці) і найменші вареники. Було і до вареників. Все, як годиться на свято!

В Олександрівському районному краєзнавчому музеї з 22 серпня експонується виставка «Україна – любов моя».