ПАМ'ЯТІ анатолія кримського

24 червня в Олександрівському районному краєзнавчому музеї проведено засідання «Літературної вітальні», що присвячене пам'яті відомого українського письменника-земляка, лауреата обласної літературної премії імені Євгенія Маланюка Анатолія Кримського, який цього року відійшов у вічність.  На захід прийшли його колеги-літератори, вчителі-мовники, поціновувачі літератури, бібліотекарі, рідні письменника.

Про життєвий і творчий шлях письменника говорили директор музею Василь Білошапка, члени літературно-мистецького об’єднання «Крила»  Віра Шнапер, Оксана Шпирко, Валентина Сіра, Наталія Купчинська, заслужений працівник культури України, краєзнавець Іван Петренко, вчителька української мови та літератури Олександрівського НВК № 3 Наталія Вихрист, вдова письменника Таїсія Кримська, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко. Присутні на заході переглянули відеофільм «Анатолій Кримський: таким він був» та виставку «Пам'яті Анатолія Кримського», підготовлені музеєм.

Захід проводився за підтримки народного депутата України Олеся Довгого, підприємців Володимира Тімановського, Олени і Миколи Чепіг.

Відеофільм про засідання "Літературної вітальні" можна подивитись тут.