у день селища олександрівки

25 вересня 2016 року Олександрівка відсвяткувала День селища. Яскраве святкове дійство відбувалось на Центральному стадіоні імені Миколи Шишки. Олександрівський районний краєзнавчий музей на урочистостях представив виставку про минуле давнього містечка «Олександрівка: зупинені миті історії» та виставку фотознімків місцевої  уродженки, учениці Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу гімназія - інтернат - школа мистецтв Лілії Приймак «Селище рідне моє».  Виставки відвідали голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко, селищний голова Олександрівки Олександр Безпечний. За проведені виставки музей нагородили грамотою Олександрівської селищної ради.