яке Ж весілля ...без музею?

10 червня 2016 року в Олександрівці на рушник щастя стали наші друзі-художники Олександр Брітцев та Неллі Кірман. Церемонія ця була особливою: за побажанням молодих всі гості одягли українські вишиванки.

Після урочистостей молоді, їх батьки, родичі, гості піднялись в Олександрівський районний краєзнавчий музей. Тут їх привітав директор закладу Василь Білошапка. Він же провів для гостей екскурсію залами музею.

Тож започатковано нову традицію: після урочистої реєстрації шлюбу– у музей! А молодому подружжю бажаємо щастя і нових творчих успіхів!

До речі, того ж дня молоді та їх гості здійснили подорож у святі для всіх українців місця - на Чигиринщину. Там вони відвідали тисячолітній дуб Максима Залізняка, Мотронинський монастир, Медведівку та Суботів. Не оминули й тепер знаменитий комплекс "Зерноленд" в Івківцях.