вшанували ПАМ'ЯТЬ жертв голодоморів

24 листопада з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів в Олександрівському районному краєзнавчому музеї відбулось засідання клубу «Краєзнавець». На ньому були присутні учні сьомих класів Олександрівської філії комунального закладу «Олександрівське НВО № 1». Перед учасниками зібрання виступив дослідник голодоморів, директор Олександрівського районного краєзнавчого музею Василь Білошапка. Він розповів про свої дослідження голодоморів, написання книг про цю трагедію, перебіг голодоморів на Олександрівщині. В пам'ять померлих голодною смертю було запалено свічку та влаштовано хвилину мовчання. Школярі та їх педагоги переглянули відеофільми про голодомори в Україні, оглянули виставку «Голодомор 1932-1933 років на Олександрівщині».