всесвітній день вишиванки у міжнародний день музеїв

На Міжнародний день музеїв (18 травня) цього року припав ще й Всесвітній день вишиванки. Тож в Олександрівському районному краєзнавчому музеї святкували відразу два свята, зробивши акцент на вишиванках.

У закладі провели відразу два свята вишиванки для діток дошкільного навчального закладу № 6 «Світлячок» та учнів 2-А класу Олександрівської філії № 3  КЗ «Олександрівське НВО № 1»,  які відвідали в цей день Олександрівський районний краєзнавчий  музей. І працівники музею, і відвідувачі – всі у цей день були у вишиванках.

Головний зберігач фондів Людмила Зубенко переодяглась в бабусю і провела цікаву екскурсію в минуле, розповіла про історію вишиванок та іншого українського одягу, навчила маленьких відвідувачів декільком видам запинання хустки. Для діточок відкрили бабусину скриню, що містила велику кількість старовинного одягу з фондів музею (чоловічі, жіночі, дитячі сорочки, шаровари, дитячі та жіночі корсетки, спідниці, рушники різного призначення, хустки, віночки, ліжник).  Дітки мали змогу одягти на себе одяг з чарівної скрині. А дошкільнята ще й  отримали в подарунок чарівний коровай, спечений Людмилою Зубенко.

Більше фотознімків дивіться тут.