до 140-річного ювілею левка мацієвича

13 січня з нагоди 140-річчя від дня народження славного сина України, корабельного інженера, першого авіатора-українця, українського громадського діяча Левка Мацієвича на його батьківщині в Олександрівці відбулась низка заходів.

Спочатку до кімнати-музею Левка Мацієвича – філії Олександрівського районного краєзнавчого музею, що розміщена у будинку, де народився відомий земляк, завітали жителі селища на чолі з головою райдержадміністрації Ольгою Боротою та головою районної ради Григорієм Гончаренком. Вони оглянули експозицію музею, а екскурсію для них провів директор закладу Василь Білошапка. Потім керівники району поклали квіти до пам'ятника Левку Мацієвичу в центрі Олександрівки.

Згодом віддати шану видатному українцю до кімнати-музею Левка Мацієвича прибув заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура. Він теж  оглянув експозицію і поклав квіти до пам'ятника Левку Мацієвичу.

Протягом року в музеї, в закладах освіти району будуть проведені й інші заходи на честь Левка Мацієвича.