ми на "AGROEXPO-2017"


20 вересня 2017 року у м. Кропивницькому відбувся Міжнародний інвестиційний форум "Central Ukrainian ID - 2017" та туристична виставка "Зелений туризм Кіровоградщини", що пройшли у рамках Міжнародної агропромислової виставки "AgroExpo-2017".

На туристичній виставці був представлений й Олександрівський район. Відділ культури райдержадміністрації та районний краєзнавчий музей представили виставки про туристичний потенціал краю. Тут містилась інформація про туристичні маршрути, привабливі об'єкти для туристів, подієвий туризм, експонувалась сувенірна продукція тощо. Можна було також оглянути та придбати роботи народних майстрів Віолетти та Володимира Величків з Цвітного, Руслани Загинайко та Наталії Бондарєвої з Олександрівки. Зелений туризм краю презентувала екосадиба «ПриЛісне» з Цвітного Володимира Величка.

Експозицію Олександрівського району відвідали перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини Валентина Животовська, інші офіційні особи. Сергій Коваленко відзначив позитивну роботу району у справі розвитку туризму.

 

Під час проведення вищезазначеного Форуму проведено панельну дискусія на тему: "Аграрний бізнес та сільський туризм як елементи платформи для створення кластерної моделі сільського розвитку" за участю представників Міністерства аграрної політики і продовольства України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Учасниками панельної дискусії були й представники Олександрівського району.