на конференції у КАМ'ЯНЦІ

31 березня 2017 року у приміщенні історичного музею Кам’янського державного історико-культурного заповідника проведено науково-практичну конференцію «Визвольні змагання 1917-1922 років на теренах Центрального Подніпров’я». На ній виступили науковці, краєзнавці, вчителі з Кам’янки і Кам’янського району Черкаської області, Черкас, Олександрівки.

Олександрівський районний краєзнавчий музей на конференції представляли директор закладу Василь Білошапка з доповіддю «Холодноярський отаман Пилип Хмара у спогадах жителів с. Цвітного» та головний зберігач фондів Людмила Зубенко з доповіддю «Увічнення подій визвольних змагань 1917-1922 років на теренах Олександрівського району: музейний та памяткоохоронний аспект».