на засіданні клубу "Краєзнавець" говорили про чорнобильську катастрофу

Чорнобильська катастрофа залишила чорний слід у долях багатьох жителів Олександрівщини. Понад 500 жителів краю ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Атомний вогонь обпалив долі й сотень мешканців села Виступовичі та інших сіл Житомирщини, які стали вимушеними переселенцями у селі Несваткове нашого краю. Про все це йшла мова на засіданні клубу «Краєзнавець» в Олександрівському районному краєзнавчому музеї, проведеному з нагоди Дня Чорнобильської трагедії спільно з архівним відділом райдержадміністрації. Директор музею Василь Білошапка, начальник архівного відділу райдержадміністрації, уродженка села Виступовичі Катерина Невмержицька, переселенець з Житомирщини, вчитель, поет, журналіст Микола Якимчук розповіли присутнім на засіданні про події, пов’язані з Чорнобилем. Микола Якимчук прочитав свої вірші, присвячені Чорнобильській трагедії. Учні Олександрівського відокремленого структурного підрозділу Маловисківського професійно-технічного училища № 16, які прийшли на захід, також мали змогу переглянути відеофільми про Чорнобиль, виставки «Чорнобиль – незагойна рана України» та «Виступовичі: село обпалене Чорнобилем». На виставках представлені документальні свідчення про участь наших земляків у ліквідації аварії на ЧАЕС, унікальні фотографії з села Виступовичі до і після катастрофи. Привернули увагу і вишиванки уродженки поліських Виступовичів Галини Назаренко, яка знайшла вічний спокій на несватківській землі.