на фестивалі "єдина родина в центрі україни"

26 жовтня 2017 року у Кропивницькому в приміщенні Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся фестиваль міжкультурного діалогу «Єдина родина в центрі України». Його учасників привітали представники обласної влади, керівники національних товариств Кіровоградщини. Потім свої національні громади словом, піснею і танцями презентували поляки, вірмени, болгари, німці, молдавани, роми. Свою виконавську майстерність продемонстрували й українці. У коридорах Центру експонувались різноманітні виставки про діяльність національних громад краю. Окремі національні громади представили навіть зразки національної кухні та одяг.

Делегацію Олександрівського району на заході очолювала начальник відділу культури райдержадміністрації Антоніна Штим. На сцені виступили наші самодіяльні артисти. Вокальний дует Олександрівського районного будинку культури «Імпреза» виконав пісні «Україна» та «Гей, соколи!». Соліст Олександрівського міського будинку культури Станіслав Федорченко заспівав пісню «Одружуюсь» з репертуару гурту «Фактор-2». Наші вокалісти отримали за високий рівень виконавської майстерності отримали подяки управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та подарунки.

Учасники фестивалю мали змогу оглянути і виставки «Поляки на Олександрівщині» та «Євреї на Олександрівщині», представлені Олександрівським районним краєзнавчим музеєм. Виставки відображали кілька вікову історію поляків та євреїв у Притясминні. Нашу експозицію, в числі інших, відвідали керівник обласного об’єднання болгар «Нашите хора» Сергій Осадчий та заступник начальника управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ельза Лещенко.

Фестиваль міжкультурного діалогу «Єдина родина в центрі України» став майданчиком для налагодження зв'язків між народами, що мешкають на Кіровоградщині. Зокрема у планах є проведення подібного фестивалю і в Олександрівці.

Більше фотознімків з події дивіться тут.