ПАМ'ЯТАЄМО подвиг-воїнів-переможців

Директор Олександрівського районного краєзнавчого музею спільно з головою районної організації Організації ветеранів України 3 травня 2017 року здійснив виїзд у села району з метою фотографування ветеранів війни.

8 травня директор закладу побував у селі Ясиновому, де відкрили нові меморіали воїнам-визволителям, які загинули під час визволення краю від окупантів у  роки Другої світової війни.

До  Дня пам'яті та  примирення і 72-річниці Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні Олександрівський районний краєзнавчий музей підготував виставку документів і фотографій «Вони перемогли» і виставку копій документів «Нелегке лихоліття» (спільно з архівним відділом райдержадміністрації). Виставки оглянули жителі Олександрівки під час святкування Дня Перемоги 9 травня 2017 року.