сусіди відзначили ювілей


       10 лютого 2017 року в м. Кам’янка Черкаської області, в концертній залі музичної школи імені П.І. Чайковського, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 80-річчя з дня заснування літературно-меморіального музею О. С. Пушкіна і П. І. Чайковського, що належить до Кам’янського державного історико-культурного заповідника. 

   Урочисте зібрання відкрила директор Кам’янського державного історико-культурного заповідника Галина Таран, яка розповіла присутнім історію музею, про його сьогодення та перспективи. З привітаннями до ювілярів звернулись керівники Кам’янського району та міста Кам’янка, депутати Черкаської обласної ради, колеги-культпрацівники та музейники, друзі музею, черкаські письменники. Серед тих, хто вітав кам’янських музейників, був директор Олександрівського районного краєзнавчого музею Василь Білошапка.

    Під час урочистостей звучали музичні твори Петра Чайковського у виконанні учнів музичної школи імені П.І.Чайковського та камерного ансамблю історико-культурного заповідника під керівництвом Тетяни Голуб.