щоб бути готовими до майбутніх поїздок у європу подбав районний краєзнавчий музей

З нагоди Дня Європи в Україні Олександрівський районний краєзнавчий музей підготував виставку «Польські музеї чекають на вас». Як зазначив, виступаючи на відкритті виставки, директор музею Василь Білошапка, безвізовий режим з Європою вже не за горами, тож вже зараз потрібно готуватись до майбутніх туристичних поїздок, обирати привабливі для відвідування місця.

Таких місць у сусідній Польщі дуже багато. Польща, зокрема, має прекрасні і різноманітні музеї. На нашій виставці показані проспекти,  буклети, альбоми музеїв Варшави і Кракова, подаровані олександрівським музейникам польськими колегами під час відвідування Польщі. Особливо приваблюють видання для дітей, що користуються популярністю наймолодшої музейної аудиторії сусідньої країни. Є в експозиції й унікальне видання «1000  музеїв Польщі», де вміщено інформацію про всі музеї сусідньої країни, їхні координати.

На презентації виставки побували керівник апарату райдержадміністрації Микола Старченко та начальник відділу культури райдержадміністрації Антоніна Штим.