на V центрально-українському музейно-туристичному фестивалі

13 травня 2017 року у парку культури і відпочинку корпорації «ХХІ Століття» (Дендропарку) у місті Кропивницькому відбувся V Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль. На урочистому відкритті фестивалю виступив перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Під час фестивалю працювала міжрегіональна туристична виставка «Кіровоградщина запрошує-2017», де був представлений туристичний потенціал кількох областей України, районів, міст і об'єднаних територіальних громад нашої області.

Олександрівський район на виставці представляв відділ культури райдержадміністрації та районний краєзнавчий музей. В нашій експозиції було презентовано виставки «Олександрівщина туристична», «Заходи подієвого туризму на Олександрівщині», «Туристичний маршрут «На пікнік у Бірки»». Відвідувачі мали змогу отримати інформацію також про туристичний маршрут «Історичними стежками Олександрівщини»,  познайомитись  з туристичною сувенірною продукцією (буклетами, чашками, брілками, магнітами), оглянути вироби вишивальниць Таїсії Дмитрашко з Підлісного та Оксани Коник з Олександрівки, ляльки-мотанки з фондів районного краєзнавчого музею. Власну продукцію на фестивалі пропонувала гостям олександрівська «Корпорація свят». Туристичний павільйон району відвідали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко і директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська.

V Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль дав можливість представникам регіонів області обмінятись досвідом туристичної роботи, налагодити контакти з представниками туристичного бізнесу.